Odkryć kłamstwo – wariograf wykrywacz kłamstw

W istnieniu ludzkim od za każdym razem istniała zdrada jednak w przeszłości nie było możliwe dojście prawdy. W większości wypadków trzeba było wierzyć na słowo albo również po prostu żyć z świadomością, że może się być zdradzonym. W ogromnej liczbie przypadków kończyło się na zapewnieniach partnera, że on nie zdradza, a jedynie wszystko co w tym momencie się mówi to są tylko bardzo perfidne pomówienia.

Dzięki takiemu stanowi rzeczy w ogromnej liczbie przypadków udawało się wymknąć od odpowiedzialności osobom, które czuły się winne i nie ponosić konsekwencji za swoje czyny. Kobiety czy także mężczyźni w bardzo wielu przypadkach żyli nie będąc świadomymi, że  jego życie jest kompletne kłamstwa i nieprawdziwych słów.

Współcześnie już nie jest tak bardzo prosto, ponieważ istnieją już sposoby na to by dość do prawdy. Coraz powszechniejsze stało się tak zwane badanie na wykrywaczu kłamstw, czyli wariografie. Badanie to jest bezbolesne i co ma możliwość  być pokrzepiające dla osób podejrzewających zdrady przeważnie nie myli się. Działanie jego jest powiązane z odczytywaniem sygnałów jakie wysyła organizm. W trakcie badania osobie badanej sprawdza się czynności życiowe – ciśnienie krwi i uderzenia serca.  W bardzo wielu przypadkach gdy osoba kłamie to przyspiesza się jej akcja serca , a ponadto ciśnienie tętnicze co odczytywane jest za kłamstwo.

Bez wątpienia poddanie się tego typu badaniu może spowodować wzrost zaufania partnerów wobec siebie. Jednak czy jest to jakieś rozwiązane bardzo trudno powiedzieć, ponieważ wspólne życie powinno polegać na wspólnym zaufaniu, które wszak jest fundamentem każdej osoby związku. Bez niej bowiem   nie można czuć się bezpiecznym.

Zobacz więcej: wariograf wykrywacz kłamstw.

Post Navigation